פעילויות מותאמות אישית

חלום חדש פועלים על מנת ליצור סביבות למידה טבעיות,גני משחקים טבעיים על מנת לחבר את כולם לטבע ולעולם הקיימות.
לטובת כך, אנו משתפים פעולה עם מגוון רחב של גורמים. יש לנו ניסיון רב בהתאמת תוכניות ופרויקטים בדיוק עבורכם! אנחנו תמיד פתוחים לרעיונות ושיתופי פעולה חדשים!

סמל מוסדות חינוך

מוסדות חינוך

חלום חדש פועלים במוסדות חינוך ומקדמים סביבות למידה טבעיות ופדגוגיה מוטת עתיד בתחום הלמידה החוץ כיתתית. הכיתה הגדולה ביותר בבית הספר היא החצר. לכן, אנו עוסקים בעיצוב חצר בית ספר, פיתוח סביבות וחצרות לימודיות. מרגע התכנון המשותף, הקמת המרחבים הטבעיים בשיתוף התלמידים והטמעה בצוותי הוראה בעזרת השתלמויות. באמצעות כך, אנו מקדמים למידה חוץ כיתתית, פדגוגיות חדשניות אשר מותאמות למאה ה-21 ועוזרים למורה ולתלמיד החדש ליהנות מסביבות למידה חדשניות ומקוריות.

סמל יישובים

יישובים

אנו פועלים בקיבוצים, ישובים קהילתיים וערים על מנת להכניס את הטבע והסביבה לחיי הקהילה. החיבור בין מרחבי משחק והתכנסות טבעיים לבין שיתוף הציבור, מהווה מתכון מנצח ליצירת שטחים פתוחים בהתאמה אישית, מתוך ראייה הוליסטית המחברת בין חינוך, קהילה, תרבות ופנאי. בין אם מדובר ביער מאכל, גני משחק טבעיים או בגינה קהילתית, הכל טבול בירוק ובחדשנות ומותאם אישית.

סמל אחריות תאגידית

אחריות תאגידית

חלום חדש משתפים פעולה עם החברות הגדולות במשק, במסגרת אחריות תאגידית: טבע, אסם, חברת חשמל, בזק, שיכון ובינוי, שטראוס ועוד. נשמח לפעול גם איתכם! ביחד עם מתנדבים מחברות עסקיות, נבנה אלמנטים ייחודיים מעולם הקיימות, אשר ישמשו את הקהילה לאורך שנים רבות. נשים דגש על יצירה משותפת, תרומה לקהילה והנאה!

לקוחות מספרים עלינו

"כבית ספר שחרט על דגלו את דגל הקיימות, נפלה בחלקנו הזכות להיחשף לחברת חלום חדש. אשר הקימה בבית ספרנו פינות ירוקות ממוחזרות, קירות ירוקים ופינות ישיבה מחומרים ממוחזרים."
אורט - לוגו
מירי קובלסקי
מנהלת בית ספר "אורט" אורמת יבנה
בכל שלבי העבודה צוות חלום חדש הפגין ידע, סבלנות וסובלנות והקפיד להפעיל את כולם. ממליץ בחום, הן בגלל המקצוענות אבל בעיקר בגלל האנשים!
טבע - לוגו
ניר בן טובים
מנהל אתר, מרכז לוגיסיטי ס.ל.א - טבע

לצפייה בקטלוג שלנו

צפו בקטלוג שלנו וגלו את האלמנטים המרכיבים את סביבות הלמידה הטבעיות!