בחלום חדש, אנו שואפים לראות עולם מחובר, מאושר ובריא יותר עבור כולנו!

מה אנחנו עושים?

ארגון חלום חדש פועל בתחום החינוך לקיימות. הארגון יוצר, מבצע, מנהל ומלווה תכניות מגוונות בתחומי הקיימות. אנו מעוררים יוזמה ויצירתיות בקרב ילדים, בני נוער, ומבוגרים. אנו מנגישים את נושאי הקיימות ואיכות הסביבה דרך הקמת מרחבי למידה חוץ כיתתיים, סביבות למידה וגני משחק טבעיים חדשניים ומקוריים בשיתוף הקהילה. אנו מביאים לילדים, נוער, מורים ואנשי חינוך עשייה כיפית ומשמעותית, אשר מפתחת אותם בתחומי הקיימות השונים - חיבור לעצמי, חיבור לאחרים וחיבור לטבע ולסביבה. אנו מציעים מרחבים חדשניים, תוכניות, פרויקטים, והכשרות להעצמה בכל הרבדים של קיימות במערכת החינוך וביישובים.

סמל - היו מסורים

היו מסורים

אנו פועלים למצויינות בעזרת התשוקה והנחישות שלנו

סמל - היו אחראים

היו אחראים

ביחד פועלים למען עולם מקיים וירוק

סמל - היו חדשניים

היו חדשניים

תמיד בקדמת הבמה! מאתגרים את עצמנו ומתפתחים כל יום.

ערכים ועקרונות מנחים

אנו חיים את המציאות אותה אנו רוצים לראות בחברה.

תלמידים בפעילות סביבתית של חלום חדש

לשם מה קיים הארגון?

הארגון הוקם על מנת להביא את החלום החדש לנחלת הכלל – שיותר ויותר אנשים יהיו ערים ל"מתנות" האישיות שיש להם ואשר מהם הם יכולים להעניק לעולם וליתר היצורים החיים. לעודד אנשים להיות ערים ומודעים למה שחשוב ומלהיב אותם באמת. לקדם חברה בריאה, כזו שחושבת גם על איך יראה המחר ולא רק על איך לגמור את היום. ליצור תודעה של שפע והודיה יום יומית על הקיים. לקדם שינוי ולחזק מגמה מתפתחת העוסקת בתחום הקיימות האישית – חברתית – סביבתית. ​ אנו מקדמים חברה שבה אנשים מצליחים לקיים את הערכים החשובים עבורם , שואפים ומנסים להתפתח בנחת ובצניעות. חברה שבה ילדים מקבלים את הכלים לגלות מה הם אוהבים ואת התמיכה בדרך למטרות שלהם. מבוגרים שעדיין שואלים את עצמם את אותן שאלות כמו "מה בא לי להיות כשאהיה גדול?" ומעיזים ללכת ולעשות את זה. חברה שמעודדת יצירה איכותית על כל סוגיה.

מדריך של חלום חדש ותלמידים

כיצד אנחנו במיטבנו?

אנו שואפים להיות גוף מקיים, רגיש ואכפתי כלפי כל היצורים החיים וכלפי הסביבה. גוף אשר שם כמטרת על את אורח החיים המקיים. אנו שואפים ליצור ולהתנהל באופן מקצועי, אמין ומכבד. מצליחים לעשות הרבה, בכיף ובנחת. אנו מקפידים להיות שמחים, יצירתיים ובטוחים בעצמנו. לא בלחץ שלילי וכן באנרגיות גבוהות. אנו מושכים עוד אנשים יצירתיים ומוכשרים שרוצים להיות חלק מהחלום החדש המתהווה בעולם.

תלמידים עובדים בגינה
סמל גל
סמל גל

חלום חדש, איך זה עובד?

גלו את השלבים השונים בתהליך הקמת סביבות למידה וגני משחקים טבעיים