המלצות

5/5

שביעות רצון לקוחות 5/5

אנו מעריכים את דעתכם!

המשוב שלך הוא בעל ערך עבורנו, מכיוון שאנו פועלים לשיפור הן את המוצרים שלנו והן את השירותים שלנו עבורכם.

ברצוני להביע את הערכתי הרבה על הקמת מרחבי למידה חוץ כיתתיים, שנבנו על ידי חברת "חלום חדש". אנו רואים במשחק וחקירה צורך בסיסי לילדים, מעטפת הנותנת מענה שלם, התנסותי וחווייתי. חצר המוסד החינוכי, הפכה להיות "הכיתה הגדולה ביותר", החצר מאפשרת לילד זמן משחק ולימוד שונה מאשר הלמידה התוך מבנית. בחצר הושם דגש על הצורך של הילד בסביבה משתנה ולא קבועה, עליה יוכל להשפיע ולשנות הקמת ערוגות הגינה, החממה ,כיתות החוץ כל אלו מאפשרים זאת. תכנון החצר מפתחת ערכים של שיתוף, סבלנות, מעורבות חברתית, נתינה ומיומנויות של זחילה, טיפוס, תלייה, החצר מאפשרת מתן מענה גם לתחום החברתי, הרגשי והקוגניטיבי. החצר מאפשרת לתלמידים לדמיין, היא מפחיתה בעיות התנהגות ואלימות בין ילדים ומייצרת אקלים מיטבי. לאור כל הנאמר לעיל, אנו רוצים להודות לחברת "חלום חדש" על בנייה מהירה ואיכותית ברוח הלמידה החדשנית , על מתן מענה מהיר לכל בקשה ועל חיוך מאיר פנים. אנו ממליצים לארגונים נוספים לעבוד עם חברה זו הרואה את טובת התלמידים והתפתחותם לנגד עיניה.
גילה חדד
גילה חדד
מנהלת בית ספר "מעלה הגליל" - מעונה
אני רוצה להודות לכם על עבודה מקצועית ביותר. מן הרגע הראשון שפניתי לחלום חדש קיבלתי יחס מושלם. הצעת מחיר מסודרת והוגנת, יפתח המקסים הגיע לבדוק את שטח בית הספר ולמצוא את המקום הכי מתאים לחממה. אחריו הגיע יואב אשר בדק את היתכנות החממה במקום המיועד וסגירות פינות אחרונות. בתוך יומיים הרמתם חממה . מ ד ה י מ ה. עם המון סבלנות הפגנת רצון טוב להסביר, להנחות לתת הרגשה טובה שאתם איתנו, גם כשאתם כבר לא. עם מערכי שיעור, וזמינות בכל עת. אני שמחה מאוד שנקריתם בדרכי כשחיפשתי מענה לתלמידים שאוהבים את עבודת האדמה. אני מודה לך גונן על האיכפתיות והאיכות. ותודה למשרד שתקצב חלום כזה -חלום חדש. תודה רבה על הכל.
מירב שלום
מירב שלום
מנהלת חט"ב למדעים ואומנויות - אורט רמלה
ברצוני להביע את הערכתי על הקמת מרחבי משחק ולמידה חוץ כיתתיים, שנבנו על ידי חברת "חלום חדש". במסגרת הפרויקט נבנו: כיתת חוץ, פינות ישיבה ומתקני משחק טבעיים. החצר מאפשרת לתלמידים לפתח מיומנויות רבות כמו זחילה, טיפוס, שיווי משקל, מפתחת ערכים של שיתוף, סבלנות ומעורבות חברתית, מפתחת את הדמיון והיצירתיות. בזכות החצר, הילדים נהנים משהיה במרחב הפתוח, בחיבור לטבע ובלמידה בקבוצות קטנות או גדולות על פי הצורך. סביבת הלמידה הטבעית, מספקת הזדמנות לתלמידים ללמידה לא פורמלית, משחקית, מושכת ומהנה ובכך תורמת לאקלים מיטבי ולהפחתת אלימות. אני ממליציה בחום, לבתי ספר נוספים, לעבוד עם חלום חדש , שהקשיבו לחלומותינו והגשימו אותם.
אור-לי להב
אור-לי להב
מנהלת בית ספר "שגיא" - קיבוץ שריד
התנועה בחוץ, ההנאה שבמשחק וההתכנסות חזרה לאינטימיות שבטיפי יצרו אווירה זורמת ושמחה לשיעור. אז תודה לכם על האפשרות לגוון עוד את אופן הלמידה ואת דרכי ההוראה, אני מתכוונת לאמץ את זה גם בהמשך.
מורן גולדברג
מורן גולדברג
מורה בבי"ס "הרכס" - לבון
בחודש אוקטובר 2020, חברת " חלום חדש" הגיעה לכפרינו על מנת להקים גן מוזיקלי עבור חברי המקום בעלי צרכים מיוחדים. הצוות היה קשוב לצרכים הייחודים שלנו, הפגין סבלנות רבה כלפי הצוות המטפל כמו גם כלפי החברים. העבודה נעשתה באופן מקצועי ביותר תוך שמירה על בטיחות המקום ועמידה בזמנים ודרישות האחראי הפרויקט. הכלים המוזיקליים הינם מונגשים וקלים לשימוש ע" בעלי מוגבלויות. כמו כן, הגן המוזיקלי משמש את כלל החברים באופן יום יומי וכך תורם לרווחתם באופן מיטבי.
אפי חורין
אפי חורין
מנהלת בית אורי - עפולה

עמידה בציפיות שלך חשובה לנו.
המשוב החשוב שלך יעזור לנו לשרת אותך טוב יותר.

אלה עשויים לעניין אותכם

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

מרחב למידה חוץ-כיתתי בבית ספר מעלה הגליל, מעונה‎

קראו על התכנון והקמת מרחבי למידה חוץ כיתתיים בביה"ס "מעלה הגליל".

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.