הופכים את חצר בית הספר למרחב למידה חוץ כיתתי!

2022-10 SHOUTOUT Deadline Gefen Reform3

איפה שחדשנות פדגוגית ועתיד מערכת החינוך נפגשים!

היום כבר ברור לרבים כי ללמידה מחוץ לכתלי הכיתות יש יתרונות רבים. למידה מחוץ לכיתות יכולה להתבצע במגוון שטחים בבית הספר, כך שהתלמידים יכולים ללמוד את המקצועות השונים כשהם נמצאים תחת כיפת השמיים, בטבע, נושמים את האוויר, חשים את מגע האדמה או יושבים ליד בריכת מים על הדשא הרך ומריחים את ריח הצמחייה. בעידן שבו הטכנולוגיה והמסכים נמצאים לצד הצורך לשהות, לשחק וללמוד בחוץ, יש פתרון שיודע לשלב את כלל הגורמים ולהעניק חוויה משמעותית וחדשה לתלמידי ומורי בית הספר.

רפורמת גפ"ן

ולמה זה מעניין אותך דווקא עכשיו?

על רפורמת גפ"ן כמובן כבר שמעת (אנחנו דאגנו לתת לך את כל המידע שנמצא כאן). את המהפכה שניהול התקציב הגמיש מאפשר, לא כדאי לפספס ורצוי לנצל לטובת הצרכים של בית הספר שלך!

לאחר שמשרד החינוך הצהיר על הרפורמה ונתן את הדגשים למימוש התקציב, עכשיו גם מגיע תאריך היעד…

לסגירת 70% מהתקציב והוא ה – 1.11!
כלומר ממש עוד כמה ימים!

בכדי לקבל את התקציבים ולממש את התוכנית, יש ליצור תכנית ברורה לניצול התקציבים, להגיש אותה למשרד החינוך בצורה נכונה ובכך להבטיח עד כמה שניתן את קבלת התקציבים. המשרד ביקש לקבל את כל התוכניות לא יאוחר מ 1.11.

כדי להבטיח ניצול מקסימלי של התקציב להקמת סביבות למידה חוץ כיתתיות וגני משחק טבעיים, יש לעשות זאת בצורה הנכונה במערכת גפ"ן בהקדם.

 

איך אנחנו יכולים לעזור לך בזה?

ככל שתכנון התקציב יהיה מותאם יותר לצרכי בית הספר ובקו אחד עם התכנית הניהולית שלך, כך ייגדלו סיכוייך לנצל את הסכום בצורה מיטבית ונכונה עבור תלמידי בית הספר שלך.

פיתוח חצר בית הספר, מרחבי למידה חוץ כיתתיים, יצירת מרחבי חקר, למידה ומשחק הם רק חלק ממה שניתן יהיה ליצור בחצר בית הספר שלך. אחד ההיתרונות הכי גדולים של הרפורמה הזו היא שמה שתמיד רצית להגשים בחצר בית הספר, יכול לצאת לפועל ולקבל ביטוי ממשי ומיידי!

התוכניות של חלום חדש מאושרות במאגר התוכניות של משרד החינוך וניתן למצוא אותן במערכת גפ"ן ע"פ מספרי התוכניות. התוכניות שלנו רחבות ויכלות לפעול במלואן או בחלקן, הכל בהתאם לצורך ולתקציב אשר ביה"ס מעוניין לקדם במסגרת זו. לפיכך, ניתן ליצור איתנו קשר ויחד נגיע לנוסחא המתאימה ביותר עבורך.

דוגמאות לפרוייקטים למימוש בעזרת תקציב גפ"ן

 גינה אורגנית לימודית

מס' תכנית: 4537

גינה ובוסתן לימודיים

בשביל הקיימות

מס' תכנית :3723

גינה ובוסתן לימודיים

גן החושים מרחב למידה חוץ כיתתי

מס' תכנית: 4565

מתקני משחק - מוגלי

ולחלק שבאמת הכי יעניין אותך!

לכבוד תחילת השנה אנו מציעים הטבה מיוחדת ונותנים לך 

5% הנחה על התוכניות שלנו

אז זה הזמן לשלב כוחות ולהוציא לפועל את החלומות הכי גדולים שלך ולהפוך את חצר בית הספר למקום שבו חלומות מתגשמים!

דברו איתנו!