צור איתנו קשר למידע נוסף

"ה"קול קורא של משרד החינוך התפרסם ממש לפני כמה ימים ואם לא שמעת עליו, הזמן שלך שווה את המייל הזה!

המינהל מתקצב, מסייע ומלווה פיתוח סביבות למידה בפרויקטים ייחודיים, מובילים ומשמעותיים בתחום עיצוב הסביבה הלימודית המורחבת, פיתוח חצרות בית-הספר כמרחבי למידה, עיצוב סביבות למידה ושהייה מגוונות, חללים ייעודיים ושיפור חזות בית-הספר.

בתוכנית העבודה לשנת התקציב מתוכננת השתתפות בפרויקטים לפיתוח סביבות למידה וחצרות לימודיות. הפרויקטים יתוכננו בהלימה למדיניות המשרד, בדגש על היבטים עיצוביים, פדגוגיים, חברתיים וקהילתיים – בכפוף לקיומו של תקציב מאושר בתקנה התקציבית הייעודית.

ולמה זה מעניין אותך דווקא עכשיו?

לאחר שנתיים שבהן הקול קורא לפיתוח סביבות וחצרות לימודיות לא פורסם, ישנו רצון גדול מצד כלל המשרדים המעורבים להוציא אותו לפועל, מה שאומר שזה הזמן שלך לפעול בכדי לנצל את התקציב ולהביא פיתוח משמעותי ורציני לחצר בית הספר שלך!

והחלק הבאמת מעניין?

ניתן רק לדמיין מה אפשר יהיה לעשות בחצר בית הספר שלך בסכום של 500 אלף ש"ח. אחת המטרות שלנו בחלום החדש היא הגשמת חלומות מהסוג הזה בדיוק! זה בדיוק הסכום לבנות את מרחב הלמידה החוץ כיתתי שרצית או לפתח כיתות ירוקות בחצר בית הספר או אולי בכלל להקים חצר משחקים טבעית שתשמש את כלל ילדי בית הספר!

ואיך אנחנו יכולים לעזור לך בזה?

יש לנו 100% הצלחה!!! בפעם האחרונה שהקול קורא לפיתוח סביבות וחצרות לימודיות פורסם (ב-2019), כל בתיה"ס אשר ליווינו להגשת הקול קורא, קיבלו את התמיכה ממשרד החינוך. לא רק זה, כולם קיבלו 100% מהתמיכה התקציבית (500 אלף ש"ח) ולאחר מכן, פעלנו על מנת לממש את התוכניות ולהוציא אותן לפועל.

הערה חשובה!

הגשת הבקשות היא עד 1.6.2022
זה אולי נשמע רחוק, אבל ישנו תהליך שיש ליישם בתקופה הקרובה על מנת להספיק להגיש את התוכנית ולקבל את התקציב.
מתוך ניסיון העבר, ככל שתקדימו להתחיל בתהליך, כך תגבירו את הסיכוי לקבלת המענק.

לצפייה בקטלוג שלנו

צפו בקטלוג שלנו וגלו את האלמנטים המרכיבים את סביבות הלמידה הטבעיות!