100 היוזמות המבטיחות בעולם בתחום החינוך

100 היוזמות המבטיחות בעולם בתחום החינוך

פינלנד חוגגת 100. כבר שנים שהיא נחשבת להצלחה מסחררת בתחום החינוך ואנשים מכל העולם עולים לרגל אליה כדי לנסות להבין איך היא עושה את זה; איך החינוך בפינלנד כל כך טוב?

בכל מה שקשור לקדמה במערכת החינוך, הפינים יכלו לשבת על זרי הדפנה ולנוח, אבל הם ממש לא עושים את זה. במקום זאת, הם בחרו לקחת אחריות ולמנף את השם הטוב שלהם כדי להרבות טוב בעולם: הם הקימו אתר שמטרתו ליצור שיתופיות בינלאומית בתחום החדשנות בחינוך ופנו לבתי”ס בכל העולם שישלחו להם סיפורים על דברים חדשניים ומעניינים שהם מיישמים אצלם.

נבחרת של מומחים מובילים בחנה את ההצעות שנשלחו ובחרה 100 יוזמות מבטיחות. הצוות של HundrEd בדק לעומק כל יוזמה כזו ויצר מעין “כרטיס ביקור” לכל אחת מהן. התוצאה מרהיבה: אנשים מכל העולם שמחפשים רעיונות איך לשפר את מערכת החינוך במדינה שלהם או אפילו רק את ביה”ס המקומי בשכונה, יכולים לדפדף בין הכרטיסים, לקבל רעיונות והשראה, וכשהם מוצאים רעיון שמדליק אותם – להיכנס וללמוד ממנו.

אז אם יש לכם קצת זמן פנוי, ואם אתם חולמים על חידושים במערכת החינוך אבל לא יודעים בדיוק מה ואיך לשנות – באתר HundrEd יש עכשיו הרבה מאוד רעיונות שאפשר ללמוד מהם, רעיונות שכבר עובדים באופן מוצלח במקומות אחרים בעולם. לא צריך להמציא את הגלגל, רק לקבל השראה, ללמוד ברצינות – ולהתחיל לעבוד.

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.