6 משחקים ירוקים לכל המשפחה!

6 משחקים ירוקים לכל המשפחה!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אז אחרי שנהנתם בים או בבריכה וטיילתם במקומות חדשים או ישנים, אכלתם ושתיתם וראיתם את כל הסרטים שהמלצנו לכם עליהם, הגיע הזמן לזמן גיבוש משפחתי! אספנו עבורכם קבוצה של משחקים והפעלות הקשורות כולן בנושא הסביבה והקיימות כדי שתוכלו לשחק ביחד עם בני המשפחה שלכם. חידונים וטריוויות, פאזלים, משחקים אינטראקטיביים ועוד הרבה מחכים לכם בפנים.

טובים בסביבה וקיימות?

לרגל יום הניקיון הבינלאומי קבלו חידון ציורים ובו מושגים בנושא. זהו את הציור, הוסיפו או החסירו אותיות כשצריך, וגלו כמה אתם יודעים. בהצלחה!

פלסטיקים או ניירות?

קבלו שעשועון קבוצתי תחרותי הנערך בין שתי קבוצות (פלסטיקים וניירות), וחושף את המשתתפים למגוון עובדות הקשורות למיחזור, פסולת, קיימות, שמירה על הסביבה ויום הניקיון.

מירוץ המיחזור

מירוץ המיחזור הוא משחק איכות הסביבה לילדים, הבנוי בצורת המשחק "סולמות וחבלים". מטילים את הקובייה ויוצאים למירוץ נגד בעיות הפסולת והזיהום הסביבתי.

גיבור סביבה

הסביבה חשובה לכם ואתם ממש משתדלים לשמור עליה? בחנו את עצמכם: כמה אתם שומרים על הסביבה והאם אתם זכאים לתואר "גיבור סביבה"?

חידון

לפניכם חידון נושא פרסים שבו תתבקשו לזהות פרחים. בחידון משולבות שאלות טריוויה עם שאלות של זיהוי פרחים.

ידע סביבתי

כמה אתם יודעים על החור באוזון, על מדבור ועל אנרגיה סולרית? בפרק סביבה ואקולוגיה של חידון קק"ל – ציונות, אדם וסביבה יהיה עליכם להפגין ידע סביבתי.

שתפו את הפוסט הזה עם חבריכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים שעשויים לעניין אותך

conference ort network

תובנות מכנס האקלים של רשת אורט

ביום חמישי (9.12) נערך כנס האקלים של רשת אורט באוניברסיטת תל אביב. גונן רוזנר (מנכ"ל ומייסד שותף חלום חדש) הוזמן להתארח בפאנל

השאירו תגובה

על חלום חדש

חלום חדש מתמחה בהתאמת תכניות אישיות להעצמה ופיתוח- לתלמידים, צוותי הוראה ולקהילה, על-ידיי יצירת תוצרים ברי קיימא. אנו מציעים מגוון תכניות חינוכיות לתלמידים וצוותי הוראה- פרויקטים מעשיים, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וימיי שיא לכל הגילאים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

הירשמו לניוזלטר שלנו

תעקבו אחרי כל מה שקורה בחלום חדש כדי לא לפספס חדשות ומבצעים!