הרשת הירוקה מציגה: לימוד חוץ הוא הפיתרון!

green network outdoor learning
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחרי כמעט שנה שמערכת החינוך פועלת באופן מקוון באמצעות הזום והמרחב הקולי, היציאה מהסגר השלישי והארוך במיוחד מלווה במסרים סותרים ובהנחיות לא ברורות לגבי פתיחת מערכת החינוך. המצב יוצר בלבול, תסכול, התנגדות וכעס בקרב אנשי החינוך וההורים. התחושה היא כי למשרד החינוך אין תכנית סדורה, וכי אינו מרגיש ומבין את השטח. ארגון "הרשת הירוקה" הקדיש לכך זמן ומחשבה והוציא לפני מספר ימים חוברת מידע סופר רלוונטית למצב כיום.

לפני מספר שבועות קיבלנו מארגון "הרשת הירוקה" את מסמך הPDF המצורף כאן. במסמך זה, הארגון פורס את משנתו בנוגע ללמידה מחוץ לכותלי הכיתה הסטנדרטית ומראה כיצד ניתן ללמד את מקצועות הליבה בצורה שונה, מעניינת ומלהיבה יותר ובמיוחד בימים שבהם נראה כי מערכי הלמידה הרגיליים אינם פועלים כסדרם.

אנו תומכים גדולים במסר שמסמך זה משדר ורוצים לתת להם את הבמה ולכם את המידע, שבעינינו יכול לעזור מאוד עם כל הבלבול שנוצר בתקופה האחרונה בכל הקשור למערכת החינוך ככלל ולכם בתי הספר והגנים בפרט.

שתפו את הפוסט הזה עם חבריכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים שעשויים לעניין אותך

לימודי חוץ

הזמן לחינוך חוץ הוא עכשיו!

הדרכות איכותיות לצוותי הוראה בכל הנוגע ללימודי חוץ, הן דבר שלא פשוט למצוא בימינו. אז עשינו בשבילכם את העבודה, ומצאנו לכם הכשרת

השאירו תגובה

על חלום חדש

חלום חדש מתמחה בהתאמת תכניות אישיות להעצמה ופיתוח- לתלמידים, צוותי הוראה ולקהילה, על-ידיי יצירת תוצרים ברי קיימא. אנו מציעים מגוון תכניות חינוכיות לתלמידים וצוותי הוראה- פרויקטים מעשיים, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וימיי שיא לכל הגילאים.

מאמרים אחרונים

עקבו אחרינו

הירשמו לניוזלטר שלנו

תעקבו אחרי כל מה שקורה בחלום חדש כדי לא לפספס חדשות ומבצעים!