למידה היברידית

למידה היברידית

בתקופה האחרונה מרבים לדבר על למידה היברידית. כולנו מכירים מכונית היברידית, כזאת שיודעת לעבור בין מנוע חשמלי לבין מנוע על דלק, והיא עושה את המעברים בצורה חלקה מבלי שנרגיש, כך שצריכת האנרגיה תהיה מינימלית וחווית הנסיעה אופטימלית. אבל מה זאת למידה היברידית?

למידה היברידית היא למידה שיודעת לעבור בין למידה פנים אל פנים ללמידה מקוונת, סינכרונית או אסינכרונית, בצורה חלקה, כך שהלמידה תהיה מיטבית. זה לא או- או אלא גם- וגם.

צורת הלמידה לא נקבעת מראש אלא נעשית בצורה גמישה בהתאם לתנאים והשאיפה היא שתהיה חלקה עד כמה שאפשר וללא חיכוכים ומכשולים. חלק מהמיומנויות הבסיסיות הנדרשות למעברים חלקים כאלה, הן גמישות ויכולת התאמה מיטבית לתנאים בשטח. אנחנו רוצים לדמיין ביחד תרחיש אחד שעלה לראשנו.

בואו נדמיין כיתה שבה מתכנסים תלמידים על פי קצב ההתקדמות שלהם בחומר או על בסיס הכישורים החברתיים שלהם. כיתה שבה תלמידה יכולה להצטרף לשיעור Online בדיוק ברגע שבו היא עזבה אותו אתמול, להמשיך למפגש עם קבוצה של 4 תלמידים במרחב פיזי, משם לשיעור השלמה Online כללי עם המורה המוכר ולבסוף לשאול שאלות באמצעות צ'אטבוט חכם. בכיתה הדימיונית שלנו המורה תומך בהתקדמות הלמידה, מלווה מקצועית כשהתלמידה או תלמידים אחרים מתקשים, עוזר לתלמידים להעביר ביקורת, לשאול שאלות ולהטיל ספק. כך הוא זוכה לתמונה מלאה של היכולות של כל תלמידה ותלמיד.

החזון הזה לא עתידני. סטארטאפים שונים מכוונים אליו וחברות מסוימות כבר ניצבות ממש בפתחו. אבל החזון הדמיוני שלנו יכול לקבל פנים רבות ומגוונות. הדרך ליצור למידה היברידית בעולם משתנה עשויה להיות שונה ומבוססת על רעיון ייחודי וחדשני. אירועי הקורונה הבהירו לכולנו שמערכת שרוצה להכין את עצמה לעתיד, שהרבה ממנו אינו ידוע, צריכה לדעת לעבוד בצורה דינמית ויצירתית.

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter