רוצים לשמוע יותר על מרחבי למידה חוץ כיתתיים?

שנת תשע"ח החלה ואתה גם ההיערכויות האחרונות במוסדות החינוך וברשויות. תכנון והקמת מרחבים חינוכיים, ביופיליים – מה זה בעצם אומר ?

עולם הלמידה החוץ כיתתית ומרחבי למידה חדשניים, כובש את ישראל! זה קורה הן ביוזמות פרטיות של בתי ספר ורשויות והן ביוזמות של משרד החינוך כתפיסה ואסטרטגיה מערכתית. בימים אלו מתקיים פיילוט ייחודי, ארצי של משרד החינוך בנושא 'לימוד חוץ כיתתי'. הפיילוט יערך בחמשת השנים הקרובות ויגדיל אט אט את כמות בתיה"ס המשתתפים בתכנית. כמו כן, מתפרסמים קולות קוראים להקמת מרחבי למידה בבתי הספר.

לחצו כאן לפרטים נוספים והורדת הקובץ הרלוונטי :

קריטריונים מרחבי M21

M21 דבר המנכל – קול קורא להגשת בקשות לעיצוב מרחבי

לייעוץ, הכוונה ומילוי הקו"ק לחצו כאן וכתבו לנו.

הלימוד החוץ כיתתי כה חשוב בעידן המודרני בו אנו חיים – העולם מתקדם מהר מאוד בזכות הטכנולוגיות השונות. התלמידים וצוותי ההוראה צריכים שהתשתית הפיזית, מתודות הלימוד והפדגוגיה יותאמו לקצב בו העולם מתנהל. מרחבי למידה חוץ כיתתיים נותנים את המענה המבוקש לצורך הקיים היום במערכת החינוך.

בחלום חדש אנו רואים את הערך הקיים בהקמת מרחבי למידה חוץ כיתתיים, בשיתוף התלמידים וצוות ההוראה. על מנת שעולם זה יוטמע בבתי הספר ובארגונים, אנו מוודאים כי המרחבים אותם אנו מקימים מתאימים לצרכים הקיימים בבית הספר. כמו כן, אנו שמים דגש על מעורבות התלמידים בהקמת מרחבים אלו. נושא נוסף וחשוב מאוד הוא רתימת צוות ההנהלה והמורים. זאת אנו מוודאים ע"י הכשרות מורים, ליווי והדרכת בית הספר בתחום הלימוד החוץ כיתתי לאורך השנים. 

 

רוצים לשמוע יותר על גן החושים של חלום חדש? 

מעוניינים לדעת מהי חצר טכנולוגיה ירוקה אשר אנו מקימים בבתי הספר?

נשמח להגיע לפגישת יעוץ והכוונה ללא עלות והתחייבות.

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.