קורונה וחינוך: כיתות ומרחבי למידה חוץ כיתתיים הם הפתרון!

כיתות ומרחבי למידה חוץ כיתתיים

בשנים האחרונות, אנו בחלום חדש עובדים רבות על מחקר ופיתוח מרחבי למידה חוץ כיתתיים שיאפשרו למידה בתנאים אחרים, מגוונים ומעניינים יותר הן לצוותי ההוראה וכמובן לתלמידים עצמם. עם פרוץ משבר הקורונה, גילינו כי אותם מרחבים למעשה נותנים מענה נהדר גם לאתגר הנוכחי.

למידה מחוץ לכיתה הרגילה ב4 קירות

למידה במרחבי חוץ היא למידת העתיד! מחקרים רבים מדברים על השפעת תהליכי הלמידה, הריכוז והיכולת של התלמידים לספוג יותר בזמן השיעורים.

למידה בקבוצות קטנות

מושג שנכנס לתודעה שלנו עם פרוץ משבר הקורונה כמו גם למידה בקפסולות ולמידה מתוקצבת. המרחבים שתכננו נותנים את המענה האידיאלי לדבר.

שמירה על מרחק חברתי

בעצם היותם מרחבי חוץ פתוחים ורחבים יותר, אנו יכולים לשמור על עוד עקרון חדש שפרץ לתודעה בזמן האחרון, הלוא הוא הריחוק החברתי (אנחנו מעדיפים לראות בו ריחוק פיזי ולא חברתי). בכך אנו עוזרים לשמור על צוותי ההוראה וכמובן התלמידים שלנו בריאים.

מותאם למתווה של משרד החינוך

מבלי אפילו להתכוון לכך, יצא שמרחבי החוץ שלנו, מתאימים בדיוק להגדרות מתווה החזרה ללימודים של משרד החינוך- מוזמנים לראות את המתווה כאן.

לימודים בסביבה מרגיעה ונעימה

אחד האתגרים הכי גדולים שמשבר הקורונה הביא איתו הוא לחץ וחרדה. אותם תסמינים לא פסחו גם על התלמידים שלנו (ובודאי לא על צוות המורים). לימוד במרחבי החוץ שלנו, מאפשר תחושה של ביטחון, רגיעה, ירידת לחץ ומתח ובכך מאפשר לגוף ולמוח של הנמצאים באותו מרחב, להיות בתנאים אידיאלים ללמידה ולהוראה.

שכנענו אותכם?

כדי לשמוע עוד ולהבין טוב יותר איך ניתן להתאים תוכנית מתאימה לחצר בית הספר שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישת ייעוץ בה נבין איך אפשר להפוך את החצר שלכם מותאמת למציאות החדשה של שנת תשפ"א.

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter