למידה בחוץ : משאירים את הכיתה מאחור

תקציב לטובת שדרוג חצר בית הספר

"המציאות היא שישנם כמעט מיליארד תלמידים ב-143 מדינות, ישראל בתוכם, אשר לא יחזרו ללמוד בבית הספר כרגע". כך בחרו לפתוח את הסקירה עבור האגודה לסביבות למידה בארצות הברית. במסמך המרתק הזה, מוצגת בפנינו אחת מהסקירות הגדולות ביותר שנעשו בשנים האחרונות אודות הנושא שנקרא "למידה בחוץ".

בעת כתיבת מבוא זה, כ-76 מיליון תלמידי בית ספר בארצות הברית, ורבים אחרים ברחבי העולם, נעולים מחוץ לבית הספר שלהם, כאשר התקווה לחזור לפעילות מלאה בזמן הקרוב הולכת ודועכת עם כל יום שעובר.

מגיפת הקורונה הנוכחית, ה- 19-COVID , הביאה אסון לקהילות שלמות שנמצאות כעת בתוהו ובוהו ובתי הספר נפגעו קשה במיוחד. החשש לפתוח אותם מחדש הוא מובן ומוצדק בהתחשב במצב. בהתחלה, הייתה תקווה שכל הבלגן יסתיים עד קיץ 2020 והעניינים, כולל החינוך, יחזרו לשגרה בסתיו.

מספר מדינות אכן חזרו במובן מסוים לשגרה שלפני המגפה. בארצות הברית, כמו גם בישראל, לעומת זאת, נראה שהיום שבו נכריז על סיום המגפה במרחק חודשים רבים או אפילו שנה ויותר.

גם לאחר החזרה לשגרה, ייקח לצלקות החברתיות והרגשיות של המגפה זמן רב להחלים לגמרי. מכל הסיבות הללו ועוד, יוזמות הלמידה בחוץ המתוארות בסקירה זו, הן בעלות חשיבות עליונה. יכול להיות שבעתיד, הדורות הבאים של ילדים שיגדלו לחיות חיים בריאים ומאוזנים, מלאי הנאה מהעולם החיצון, יסתכלו אחורה ויזכרו את המורשת של מיזם הלמידה בחוץ כשהם יחשבו על מגפת הקורונה, ה- 19-COVID בשנת 2020.

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter