התחדשנו באתר חדש!

האתר החדש של חלום חדש

ממש לפני כמה ימים העלנו את האתר החדש שלנו לאוויר! כחלק מהגדילה וההתפתחות שלנו כארגון, פעלנו לאורך השנים במספר מישורים במקביל. כך יצא שבתחילת הדרך הקמנו אתר אשר סיפק את הצרכים שלנו ושל מקבלי השירות שלנו באותם זמנים.

עם השנים, הארגון הלך וגדל  והתפתח לכיוונים חדשים ופורצי דרך בכל הקשור לחינוך לקיימות, פיתוח סביבות למידה חוץ כיתתיות ופיתוח שטחים ציבוריים טבעיים. הכל בשיתוף הקהילה! בעקבות כל אותם שינויים, עלה הצורך לשדרג את כלל המערכות המציגות את הארגון שלנו – הן בעולם ה"אמיתי" וכמו כן, בכל הקשור לעולם הדיגיטל והאון ליין.

האתר החדש מסמל את ההתפתחות של חלום חדש מארגון קטן וצעיר, לכדי ארגון המבסס את עצמו כגוף מוביל בישראל בכל הקשור לחינוך לקיימות ופיתוח מרחבים טבעיים.  כפועל יוצא, אנו גאים ומתרגשים להגיש לכם את האתר החדש שלנו!

השקענו המון זמן באתר החדש על מנת לוודא שהוא ידידותי לגלישה ומעביר את העשייה של חלום חדש באופן מעניין ואינטראקטיבי. אנו מקווים שתהנו ממנו, תשתפו אותו עם קולגות ואנשי מקצוע ושביחד אתכם נמשיך בעשייה החשובה שלנו – לקדם חברה בת-קיימא לנו ולדורות הבאים!

וכאן גם המקום להגיד לכם תודה! תודה על שיתוף הפעולה הפורה, על הגשמת החלומות וחינוך דור העתיד של ישראל במסירות ובמקצועיות! כל הצמיחה של חלום חדש, לא הייתה אפשרית בלעדיכם ואנו רואים בכם שותפים שלנו לדרך – כך שהרבה מהחידושים המוצגים במייל זה קרו והתאפשרו בזכותכם- תודה!

שתפו:

אלה עשויים לעניין אותכם

הכירו את חלום חדש

ארגון חלום חדש פועל על מנת לחבר את הקהילה לעולם הקיימות, דרך פיתוח סביבות טבעיות, מרחבי למידה חוץ כיתתיים וגני משחק טבעיים.

הכירו את מתקני החוץ שלנו!

הלום חדש מציעה מבחר רחב של מוצרים ליצירת מרחב למידה טבעי מושלם.

גן משחקים טבעי בבית ספר על אזורי תפן

פרויקט מרגש, אשר שילב מתקני משחק טבעיים, סביבות למידה וחקר, פיסול סביבתי, עצי מאכל, צמחי תועלת, פיתוח שטח ועוד.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter