שתפו:

מתקני כיתות חוץ

כיתות חוץ

כיתות חוץ מהוות סביבות למידה חוץ כיתתיות בחצרות בית הספר. בעזרת מגוון רחב של מבנים ללמידה חוץ כיתתית, נוצרות סביבות למידה איכותיות ומגוונות בחצרות בית הספר. סביבות אלו מהוות פתרון מעולה ללמידה באוויר הפתוח תוך שמירה על מבנה הכיתה.

כיתות חוץ מהוות חלק מסביבת למידה חוץ כיתתית. התלמידים וצוות ההוראה, נהנים ממרחבים טבעיים אשר בהם ניתן ללמוד בקבוצות קטנות, במליאה, באופן פרטני והכל באוויר הפתוח. תהליך תכנון והקמת סביבת למידה חוץ כיתתית, מכיל בתוכו גם כיתות חוץ. ישנן כיתות חוץ מגוונות: אוהל אינדיאני, פרגולה ירוקה, תצפית וספריית חוץ, כיתות לימוד טבעיות ועוד.

כיתות חוץ
כיתות חוץ

יתרונות הלמידה בכיתת חוץ

  • לימוד בחוץ מעורר את אינסטינקט הלמידה הטבעית והספונטנית.
  • למידה חוץ כיתתית מציבה לתלמידים אתגרים מסוג חדש.
  • כיתות חוץ, במגוון של סביבות ובתנאים משתנים, מפתחות עצמאות וכישורים חדשים.
  • לימוד בחוץ מזמן יותר אפשרויות לאינטראקציות חברתיות.
  • סביבת למידה טבעית, מספקת הזדמנות ללמידה לא פורמלית, משחקית, מושכת ומהנה יותר.
  • לימוד חוץ כיתתי מפתח את היכולת להתמודד עם אי ודאות ומעודד לקיחת סיכונים (מבוקרים, כמובן).
Category_zen

הפגת מתחים

Category_happy

שיפור מצב רוח

Category_focus

מגביר קשב וריכוז

חברותא

שיתוף פעולה

המוצרים שלנו עשויים מעץ אורן.

הכירו את הדגמים השונים של כיתות החוץ שאנו מציעים

לחצו על הדגמים כדי לראות פרטים ותמונות

מתעניינים בכיתות החוץ שלנו?

איינשטיין

שקופית קודמת
שקופית הבאה

איינשטיין

כיתת חוץ “איינשטיין” הינה כיתה חצי פתוחה בצורת משושה. תקרת הכיתה עשויה מלוחות עץ גלריה ומחופה ברעפי שינגלס. אלה מהווים הגנה מלאה מגשם ושמש. דגם זה מעורר את אינסטינקט הלמידה הטבעי והספונטני של התלמידים ומפתח את הקשר עם הסביבה הטבעית. זהו דגם ברמת גימור ונראות מאוד גבוהים אשר מוסיפים הרבה עניין וחן לחצר בית הספר.

אריסטו

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אריסטו

כיתת חוץ “אריסטו” הינה כיתה חצי פתוחה המוצבת בחצר בית הספר. הכיתה כוללת קירוי של לוחות הצללה ליצירת 60% צל וחיפוי סנטף להגנה מלאה מגשם. המרווחים בין לוחות ההצללה יוצרים אפקט נעים ורגוע של אור טבעי אשר תורם לקשר עם הסביבה הטבעית ומספק הזדמנות ללמידה חדשנית בחצר.

דה וינצ'י

שקופית קודמת
שקופית הבאה

דה וינצ'י

כיתת “דה וינצ’י” הינה כיתת חוץ אשר יכולה לעמוד בפני עצמה, בכל מקום בחצר בית הספר. הכיתה כוללת קירוי והצללת במבוק וסנטף להגנה מלאה מגשם ושמש. דגם זה מאפשר למידה חוץ כיתתית במרחב הטבעי. דגם זה מהווה תחנת התרעננות מעולה בין פעילויות. מבנה הישיבה מאפשר קשר עין בין כל המשתתפים.

קירי

שקופית קודמת
שקופית הבאה

קירי

כיתת חוץ “קירי” הינה כיתה בצורת משושה, פתוחה עם הצללה בלבד. מרחב למידה חוץ כיתתי, נעים ורגוע אשר מאפשר לימוד בחצר בית הספר, מזמן יותר אפשרויות לאינטראקציות חברתיות, מספק הזדמנות ללמידה לא פורמלית ולמידה חדשנית. דגם זה מרגיש כמו חלק אינטגרלי מחצר בית הספר, ועצם היותו פתוח למחצה מאפשר ליצור אינטראקציות שונות ומגוונות.

ניוטון

שקופית קודמת
שקופית הבאה

ניוטון

כיתת "ניוטון" מהווה מרחב טבעי עם "גג ירוק". פרגולת עץ ללא קירוי ובעלת הצללה טבעית מצמחים מטפסים. מרחב חוץ כיתתי המשלב שולחנות עם ספסלים עגולים, ללמידה בקבוצות קטנות, מפתחת שיתוף פעולה ועבודת צוות. דגם זה מאפשר שילוב של צמחייה בכיתת החוץ, דבר המשרה אווירה רגועה ונעימה יותר. הצמחיה המטפסת על המבנה מקררת אותו בעונות החמות ומהווה נקודת משיכה לציפורים ופרפרים שונים.

 

גלילאו

שקופית קודמת
שקופית הבאה

גלילאו

כיתת חוץ "גלילאו" מתאימה במיוחד כמרחב למידה חוץ כיתתי הצמוד למבנה קיים. דגם זה מהווה מרחב למידה פתוח למחצה ומקורה המאפשר למידה, שהייה, מנוחה ויצירה באוויר הפתוח. מעצם היותה מחוברת למבנה קיים, היא מוצלת יותר ומאפשרת הוספת אלמנטים הניתנים לתלייה על קיר המבנה כגון: מערכת הידרופונית, קיר ירוק, לוח מחיק, ועוד.

אדיסון

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אדיסון

כיתת "אדיסון" מהווה מרחב טבעי ופתוח לגמרי בחצר בית הספר. רצפת דק עם ספסלי טריבונות מעץ. התלמידים וצוות ההוראה, נהנים מלמידה חדשנית באזורים טבעיים. מאפשרת למידה בקבוצות קטנות, במליאה ובאופן פרטני. דגם זה פתוח ומהווה פינת התכנסות בחצר בית הספר בה ניתן לשבת ולקיים פעילויות שונות גם על רצפת הכיתה.

 

עץ אורן

אנו עושים שימוש בעץ אורן. המשמעות של כך היא שסדקים אורכיים נחשבים לתופעה נורמלית. עץ הוא מוצר טבעי אשר נתון כל הזמן לבצורת ולחות. במקרה של מזג אוויר יבש, העץ העגול מתחיל להתכווץ לכיוון טבעות הצמיחה שלו, ויוצר סדקים על פני השטח. סדקים אלה נוטים להצטמצם שוב בזמנים לחים.

כתוצאה מכך, סדקים טבעיים – עד 5% מההיקף הם סימן נורמלי בזמנים יבשים. אין בסדקים אלו סימן להחלשות העץ מכיוון שסדקי אורך אינם מופיעים בקו ישר. הסדקים נקטעים באופן קבוע כשהם עוקבים אחר הצמיחה הטבעית של העץ. יתרה מכך, סדקים תמיד נוטים להיות בצורת V כך שגם אינם מהווים סכנה ללכידת אצבעות.

דברו איתנו!

עם ניסיון של שנים בהקמת מגרש משחקים טבעי, אנו מסוגלים לתת לכם את העזרה המקצועית הדרושה לכם לפרויקט שלכם.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות!

הקטלוג החדש שלנו כאן!

בואו לראות את התוצרים החדשים שלנו לפני כולם

קטלוג מוצרים

השאירו פרטים כאן ונשלח אותו אליכם בחינם

(אם אתם לא רואים את המייל בדקו בעמודת ׳קידום מכירות׳ או ב׳ספאם׳)

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו והיו הראשונים לקבל הטבות, הנחות והודעות על קולות קוראים!

newsletter